Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP 26 см (AR1926CGP)
Фото 5 |
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP 26 см
Усі ціни 30 →ARDESTO Gemini Gourmet Portofino 26 см | 279 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet Portofino 26 см | 279 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 26 см, черный, алюминий AR1926C | 469 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 26 см (AR1926CGP) AR1926CGP | 279 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 26см (AR1926CGP) | 469 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP 24 см | від 249 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP 26 см | від 279 грн. | 35 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP 28 см | від 309 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →