Вентилятор ARCTIC P14 Black (ACFAN00123A)
Відео 38Фото 6 |
ARCTIC P14 Black
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 1700 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P14 Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P14 Black
Усі ціни 16 →Arctic P14 (ACFAN00123A) Black ACFAN00123A | 329 грн. |
Arctic P14 ACFAN00123A | 359 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P14 (ACFAN00123A) ACFAN00123A | 364 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P14 (ACFAN00123A) ACFAN00123A | 299 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P14 (ACFAN00123A) ACFAN00123A | 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Розчарований. На максимальних оборотах дають вібрацію на корпус – схоже на балансування все погано. Тоді чути сильний гомін. При кріпленні через силікончики - значно менше гудуть, але все ж таки є. Допомагає зниження напруги для скидання обертів хоча б на 20-25%. Тоді все нормально. Не раджу. Коштують 4 одні з найдешевших - і то краще поводяться - нічого крім шарудіння немає. Матеріали та дизайн. Вібрація, балансування = гул Бебес Сергей: користуюся ARCTIC P12 Black менше місяця |
Вузьке місце, тиша, та якість. Якість, тиша, але в жодному разі не треба брати, якщо підключення буде не мат. платі, з можливістю регулювання рпм вольтажем, я ось затупивши, та тепер слухаю постійні 1800рпм. Ідеальний бюджетний вентиль з дуже довгою гарантією, бо арктік знають що продають. Тимур Солонський: користуюся ARCTIC P12 Black більше року |
Купивши для заміни кулера в блокі живлення, так як його кулер видавав до 40 дБ шуму. Поки що все працює добре, кулер досить тихий, сторонніх шумів не має, все добре. Тихий. Не дуже якісні відверстия для кріплення. У корпус такий би не ставив, тому що він на 3 pin і це унеможливлює автоматичну регуляцію швидкості обертання. Ihor: користуюся ARCTIC P12 Black менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації ARCTIC P14 Black
Ціни на ARCTIC P14 Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 Black | від 175 грн. | 20 пропозицій | ||
ARCTIC P14 Black | від 292 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →