Термопаста ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack) (ACTPD00021A)
Фото 4 |
ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack)
Усі ціни 13 →Arctic Thermal Pad 100x100x1.0mm 4pcs (ACTPD00021A) | 616 грн. |
Arctic Thermal Pad 100x100x1.0mm 4pcs (ACTPD00021A) | 616 грн. |
Термопрокладка Arctic Thermal Pad Basic 100x100mm, t:1,0 mm 4pcs (ACTPD000 | 382 грн. |
Arctic Thermal Pad 100x100x1.0mm (ACTPD00021A) 4шт | 419 грн. |
Arctic Thermal Pad TP-1 100x100x1mm 4 in 1 kit (ACTPD00021A) ACTPD00021A | 349 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack)
Ціни на ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack) |
---|---|---|---|---|
ARCTIC TP-1 100x100x0.5mm (4-pack) | від 446 грн. | 9 пропозицій | ||
ARCTIC TP-1 100x100x1.0mm (4-pack) | від 347 грн. | 13 пропозицій | ||
ARCTIC TP-1 100x100x1.5mm (4-pack) | від 379 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →