Термопаста ARCTIC MX-6 Ohne 4 g (ACTCP00080A)
Фото 5 |
ARCTIC MX-6 Ohne 4 g 4 г8 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC MX-6 Ohne 4 g
Усі ціни 25 →Термопаста Arctic MX-6 4 г ACTCP00080A | 195 грн. |
Arctic MX-6. 4g (ACTCP00080A) | 518 грн. |
Arctic MX-6. 4g ACTCP00080A | 249 грн. |
Термопаста ARCTIC MX-6, 4г ACTCP00080A | 348 грн. |
ще 20 пропозицій
Сама найкраща й народна термопаста це Arctic Надійна, довготривала, дуже хороша у застосуванні. + - краще ніж MX-4. На 7-10 градусів стало нижче. Показала собі краще ніж інші виробники. Дуже добре розмажується. Ні BMW MUSIC!: користуюся ARCTIC MX-6 Ohne 4 g кілька місяців |
Додати відгук
Модификації ARCTIC MX-6 Ohne 4 g
Ціни на ARCTIC MX-6 Ohne 4 g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-6 Ohne 4 g | від 183 грн. | 25 пропозицій | ||
ARCTIC MX-6 Ohne 8 g | від 326 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →