Термопаста ARCTIC MX-4 8g Spatula (ACTCP00059A)
Фото 4 |
ARCTIC MX-4 8g Spatula 4 г8 г |
|
Одна з безумовно найкращих термопаст середньої цінової категорії від іменитої швейцарської компанії Arctic. Поставляється в невеликому картонному боксі, в якому, крім шприца з термопастою (8 г продукту), є невелика пластикова лопатка для рівномірного розподілу по поверхні. Є продуктом з легендарної серії термоінтерфейсів Arctic MX, яка вже більше 10 років радує користувачів як вражаючими технічними характеристиками, так і стабільно високою якістю.
Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Підійде просунутим користувачам та ентузіастам, які самостійно збирають та самотужки обслуговують ПК, ноутбуки та відеокарти. Запасу термопасти (8 г) достатньо багаторазової установки кулера на центральний чи графічний процесори (залежно від геометричних розмірів кристала чи кришки теплорозподільника можна виконати від 8 до 16 установок).
Також термопаста ARCTIC MX-4 8g Spatula потрібна оверклокерам, що використовують розгін із застосуванням повітряних або рідинних систем охолодження (не підходить для кріогенних систем з фазовим переходом). Містить вуглецеві мікрочастинки, що знижують термічний опір місця зіткнення більш ефективної теплопередачі. Завдяки високому електричному опору при попаданні на друковані плати не викликає коротких замикань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC MX-4 8g Spatula
Усі ціни 20 →Arctic MX-4. 8g (ACTCP00059A) | 438 грн. |
Arctic MX-4. 8g (ACTCP00059A) | 438 грн. |
Arctic MX-4. 8g ACTCP00059A | 269 грн. |
Термопаста Arctic MX-4. 8g (ACTCP00059A) ACTCP00059A | 249 грн. |
Arctic MX-4 8г (ACTCP00059A) зі шпателем | 229 грн. |
Модификації ARCTIC MX-4 8g Spatula
Ціни на ARCTIC MX-4 8g Spatula |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-4 4g Spatula | від 147 грн. | 18 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 8g Spatula | від 197 грн. | 20 пропозицій |