Термопаста ARCTIC MX-4 4g (ACTCP00002B)
Фото 4 |
ARCTIC MX-4 4g |
|
Одна з найкращих брендових термопаст від швейцарської компанії Arctic у форматі шприца, що містить 4 г пасти. Є частиною легендарної серії термоінтерфейсів Arctic MX, яка вже більше десятиліття радує користувачів високими технічними характеристиками та бездоганною якістю фірмових продуктів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на DIY-ентузіастів, що збирають ПК самостійно, та оверклокерів.
Термопаста необхідна для того, що істотно покращити передачу тепла від електронного компонента, що нагрівається (силового ключа, чипа, CPU або GPU) до радіатора системи охолодження. Вона заповнює мікронерівності поверхонь, що стикаються, видаляючи з них повітря - хороший термоізолятор. Термопаста ARCTIC MX-4 4g призначена для використання в системах охолодження центральних та графічних процесорів персональних комп'ютерів, ноутбуків та продуктивних відеокарт.
Вона містить вуглецеві мікрочастинки, що знижують термічний опір місця зіткнення та забезпечують максимально ефективне відведення тепла. Має середню в'язкість, без проблем наноситься на будь-які шліфовані чи поліровані металеві поверхні. Завдяки високій теплопровідності (8.5 Вт/м∙К) та збереженню стабільності до 150 ºС, така термопаста буде гарним вибором не тільки для ентузіастів та оверклокерів, але й для інших областей використання, що потребують контактної передачі тепла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC MX-4 4g
Усі ціни 38 →Термопаста Arctic MX-4 4 г ACTCP00002B | 159 грн. |
Arctic MX-4. 4г ACTCP00002B | 219 грн. |
Термопаста Arctic MX-4. 4г (ACTCP00002B) ACTCP00002B | 214 грн. |
Термопаста Arctic Cooling MX-4, 4г | 209 грн. |
Arctic MX-4 4г ACTCP00002B | 179 грн. |
0 1 1 2 |
Користуюся давно, не маючи жодних проблем з цією термопастою Запропонований варіант Ціна
Немає шпателю в комплекті, доводиться розмазувати тим, що є під рукою Vladislav Polovoy: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Бездоганна термопаста перевірена роками. Особливо мазав нею праці:
Athlon X4 645 FX 8300 i5 10400f i5 10600kf R5 5600 Відеокарти: PowerColor HD 6850 GTX 750 Ti GTX 1050 Ніде не було проблем із температурами. Одна з найкращих на ринку Ні Дмитро: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Своїх грошей не коштує Вистачає на довгий час Вартість
Високі температури Влад Глуський: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Модификації ARCTIC MX-4 4g
Ціни на ARCTIC MX-4 4g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-4 4g | від 135 грн. | 38 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 8g | від 172 грн. | 38 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 20g | від 348 грн. | 34 пропозиції | ||
ARCTIC MX-4 45g | від 616 грн. | 32 пропозиції |