Термопаста ARCTIC MX-4 45g (ACTCP00024A)
Фото 4 |
ARCTIC MX-4 45g |
|
Якісна термопаста середнього класу у великій упаковці (пластиковий шприц, що містить 45 г продукту). Складається з силіконової зв'язки (18,5% полісилоксану) та ультрадисперсної суміші неорганічних оксидів (81,4% оксиду алюмінію та 0,1% оксиду срібла). Висока теплопровідність і верхня температурна межа використання до 150 ºС робить її хорошим варіантом вибору для широкого кола звичайних користувачів та оверклокерів, що практикують розгін із застосуванням повітряних та рідинних систем охолодження (не підходить для систем із фазовим переходом).
Має високий електричний опір (3,8 1013 Ом см), при попаданні на друковані плати не викликає коротких замикань. Значного обсягу термопасти ARCTIC MX-4 45g у шприці (18 см3) достатньо для багаторазової установки кулерів на центральний або графічний процесори. Залежно від площі кришки теплорозподільника (або кристала чипа) можна буде виконати від 35 до 80 установок. Рекомендується для ентузіастів, які часто самостійно збирають та самотужки обслуговують персональні комп'ютери, ноутбуки та відеокарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC MX-4 45g
Усі ціни 33 →Термопаста Arctic MX-4 45 г ACTCP00024A | 629 грн. |
Arctic MX-4. 45g (ACTCP00024A) | 1 573 грн. |
Arctic MX-4. 45g ACTCP00024A | 679 грн. |
Термопаста ARCTIC MX-4. 45g (ACTCP00024A) ACTCP00024A | 809 грн. |
0 1 1 2 |
Користуюся давно, не маючи жодних проблем з цією термопастою Запропонований варіант Ціна
Немає шпателю в комплекті, доводиться розмазувати тим, що є під рукою Vladislav Polovoy: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Я готовий намастити собі цією термопастою та ходити так по місту цілий день, ну дуже класна термуха з високим коефіцієнтом ціна/температура.
Легко розмазується та видавлюється з упаковки, досвід використання величезний, вона охолоджувала GT220, GTX750, RX 6500 XT, величезну кількість пентіумів, CORE2QUAD Q6600/6700, R5 3600. Якщо б у мене запитали що я хочу, 10 кілограмів мівини з куркою чи 1кг MX-4, я думаю вибір був би очевидний, звичайно термопаста, мабуть я і домівку збудую з неї. -Температури
-Ціна/температура -Назва -Колір - -MX-4 -Запах -У цієї термопасті є хейтери ferlux: користуюся ARCTIC MX-4 8g більше року |
Бездоганна термопаста перевірена роками. Особливо мазав нею праці:
Athlon X4 645 FX 8300 i5 10400f i5 10600kf R5 5600 Відеокарти: PowerColor HD 6850 GTX 750 Ti GTX 1050 Ніде не було проблем із температурами. Одна з найкращих на ринку Ні Дмитро: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Модификації ARCTIC MX-4 45g
Ціни на ARCTIC MX-4 45g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-4 4g | від 153 грн. | 39 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 8g | від 173 грн. | 40 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 20g | від 348 грн. | 35 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 45g | від 616 грн. | 33 пропозиції |