Термопаста ARCTIC MX-4 20g (ACTCP00001B)
Фото 4 |
ARCTIC MX-4 20g |
|
Якісна термопаста середньої цінової категорії від відомої швейцарської компанії Arctic. Поставляється у пластиковому шприці, що містить 20 г продукту. Такої кількості вистачить для багаторазової установки кулера на центральний чи графічний процесори. Залежно від площі кришки теплорозподільника чи кристала чипа можна виконати від 20 до 40 установок. Рекомендується для просунутих користувачів та ентузіастів, які часто самостійно збирають та самотужки обслуговують персональні комп'ютери, ноутбуки та відеокарти.
Також термопаста ARCTIC MX-4 20g може застосовуватися для поліпшення відведення тепла від побутової та промислової силової електроніки (діоди та діодні зборки, мосфети), контролерів живлення та інших компонентів, що нагріваються. Гарантований виробником термін служби правильно нанесеного термоінтерфейсу складає 8 років. Завдяки помірній в'язкості ця термопаста добре заповнює мікроскопічні нерівності поверхонь, що контактують, і повністю витісняє повітря.
Відмінна теплопровідність і висока верхня температурна межа використання (до 150 ºС) робить її хорошим варіантом вибору для оверклокерів, що практикують розгін із застосуванням повітряних та рідинних систем охолодження (не підходить для систем із фазовим переходом, що використовують сухий лід, фреон, рідкий азот). Має високий електричний опір, при попаданні на друковані плати не викликає коротких замикань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC MX-4 20g
Усі ціни 25 →Arctic cooler MX-4 20г 2019 Edition (ACTCP00001B) | 932 грн. |
Arctic cooler MX-4 20г 2019 Edition (ACTCP00001B) | 932 грн. |
Arctic MX-4 20г 2019 Edition ACTCP00001B | 409 грн. |
Термопаста Arctic MX-4 20г 2019 Edition (ACTCP00001B) ACTCP00001B | 522 грн. |
Термопаста Arctic Cooling MX-4, 20 г | 489 грн. |
0 1 1 2 |
Користуюся давно, не маючи жодних проблем з цією термопастою Запропонований варіант Ціна
Немає шпателю в комплекті, доводиться розмазувати тим, що є під рукою Vladislav Polovoy: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Я готовий намастити собі цією термопастою та ходити так по місту цілий день, ну дуже класна термуха з високим коефіцієнтом ціна/температура.
Легко розмазується та видавлюється з упаковки, досвід використання величезний, вона охолоджувала GT220, GTX750, RX 6500 XT, величезну кількість пентіумів, CORE2QUAD Q6600/6700, R5 3600. Якщо б у мене запитали що я хочу, 10 кілограмів мівини з куркою чи 1кг MX-4, я думаю вибір був би очевидний, звичайно термопаста, мабуть я і домівку збудую з неї. -Температури
-Ціна/температура -Назва -Колір - -MX-4 -Запах -У цієї термопасті є хейтери ferlux: користуюся ARCTIC MX-4 8g більше року |
Бездоганна термопаста перевірена роками. Особливо мазав нею праці:
Athlon X4 645 FX 8300 i5 10400f i5 10600kf R5 5600 Відеокарти: PowerColor HD 6850 GTX 750 Ti GTX 1050 Ніде не було проблем із температурами. Одна з найкращих на ринку Ні Дмитро: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Модификації ARCTIC MX-4 20g
Ціни на ARCTIC MX-4 20g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-4 4g | від 153 грн. | 27 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 8g | від 173 грн. | 28 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 20g | від 348 грн. | 25 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 45g | від 616 грн. | 26 пропозицій |