Термопаста ARCTIC MX-4 8g (ACTCP00008B)
Фото 4 |
ARCTIC MX-4 8g |
|
Високоякісна термопаста від швейцарської компанії Arctic у пластиковому шприці, що містить 8 г продукту. Є продуктом з легендарної серії термоінтерфейсів Arctic MX, яка вже більше 10 років радує користувачів високими технічними характеристиками та бездоганною якістю. Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Рекомендується для просунутих користувачів та ентузіастів, які самостійно збирають та самотужки обслуговують персональні комп'ютери, ноутбуки та відеокарти.
Кількість продукту в шприці буде достатньо для багаторазової установки кулера на центральний/графічний процесори (залежно від площі теплорозподільника можна буде виконати від 8 до 16 установок). Термопаста ARCTIC MX-4 8g підійде оверклокерам, що практикують розгін із застосуванням повітряних та рідинних систем охолодження. Не підходить для систем із фазовим переходом, що використовують сухий лід (CO2), фреон або рідкий азот.
Завдяки помірній в'язкості ця термопаста вона добре заповнює мікроскопічні нерівності поверхонь, що контактують, і повністю витісняє повітря. Містить вуглецеві мікрочастинки, що знижують термічний опір місця зіткнення ефективної теплопередачі. Має високий електричний опір, при попаданні на друковані плати не викликає коротких замикань. Крім охолодження CPU/GPU в ПК або ноутбуках, може застосовуватися для відведення тепла силової електроніки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC MX-4 8g
Усі ціни 28 →Термопаста Arctic MX-4 8 г ACTCP00008B | 189 грн. |
Arctic MX-4. 8g (ACTCP00008B) | 337 грн. |
Arctic MX-4. 8g ACTCP00008B | 249 грн. |
Термопаста Arctic MX-4. 8g (ACTCP00008B) ACTCP00008B | 234 грн. |
0 1 1 2 |
-Температури
-Ціна/температура -Назва -Колір - -MX-4 -Запах -У цієї термопасті є хейтери ferlux: користуюся ARCTIC MX-4 8g більше року |
Користуюся давно, не маючи жодних проблем з цією термопастою Запропонований варіант Ціна
Немає шпателю в комплекті, доводиться розмазувати тим, що є під рукою Vladislav Polovoy: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Бездоганна термопаста перевірена роками. Особливо мазав нею праці:
Athlon X4 645 FX 8300 i5 10400f i5 10600kf R5 5600 Відеокарти: PowerColor HD 6850 GTX 750 Ti GTX 1050 Ніде не було проблем із температурами. Одна з найкращих на ринку Ні Дмитро: користуюся ARCTIC MX-4 4g більше року |
Модификації ARCTIC MX-4 8g
Ціни на ARCTIC MX-4 8g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-4 4g | від 153 грн. | 27 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 8g | від 173 грн. | 28 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 20g | від 348 грн. | 25 пропозицій | ||
ARCTIC MX-4 45g | від 616 грн. | 26 пропозицій |
Легко розмазується та видавлюється з упаковки, досвід використання величезний, вона охолоджувала GT220, GTX750, RX 6500 XT, величезну кількість пентіумів, CORE2QUAD Q6600/6700, R5 3600.
Якщо б у мене запитали що я хочу, 10 кілограмів мівини з куркою чи 1кг MX-4, я думаю вибір був би очевидний, звичайно термопаста, мабуть я і домівку збудую з неї.