Термопаста ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm (ACTPD00053A)
Фото 5 |
ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm
Усі ціни 11 →Arctic TP-3 100x100x1,0mm (ACTPD00053A) | 513 грн. |
Arctic TP-3 100x100x1,0mm (ACTPD00053A) | 513 грн. |
Термопрокладка Arctic TP-3 , 100*100mm*1,0mm (ACTPD00053A) ACTPD00053A | 509 грн. |
Термопрокладка Arctic TP-3 , 100*100mm*1,0mm (ACTPD00053A) ACTPD00053A | 339 грн. |
Arctic Thermal Pad TP-3 100x100x1mm (ACTPD00053A) ACTPD00053A | 339 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm
Ціни на ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm |
---|---|---|---|---|
ARCTIC TP-3 100x100x0.5mm | від 229 грн. | 8 пропозицій | ||
ARCTIC TP-3 100x100x1.0mm | від 339 грн. | 11 пропозицій | ||
ARCTIC TP-3 100x100x1.5mm | від 388 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →