Термопаста ARCTIC MX-6 Ohne 8 g (ACTCP00081A)
Фото 5 |
ARCTIC MX-6 Ohne 8 g 4 г8 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC MX-6 Ohne 8 g
Усі ціни 18 →Термопаста Arctic MX-6 8 г ACTCP00081A | 329 грн. |
Arctic MX-6 8g (ACTCP00081A) | 507 грн. |
Arctic MX-6 8g ACTCP00081A | 389 грн. |
Термопаста ARCTIC MX-6, 8г ACTCP00081A | 397 грн. |
ще 13 пропозицій
Сама найкраща й народна термопаста це Arctic Надійна, довготривала, дуже хороша у застосуванні. + - краще ніж MX-4. На 7-10 градусів стало нижче. Показала собі краще ніж інші виробники. Дуже добре розмажується. Ні BMW MUSIC!: користуюся ARCTIC MX-6 Ohne 4 g кілька місяців |
Додати відгук
Модификації ARCTIC MX-6 Ohne 8 g
Ціни на ARCTIC MX-6 Ohne 8 g |
---|---|---|---|---|
ARCTIC MX-6 Ohne 4 g | від 183 грн. | 16 пропозицій | ||
ARCTIC MX-6 Ohne 8 g | від 326 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →