Електричний котел Ardesto EHB-12 12 кВт 400 В
Фото 6 |
Ardesto EHB-12 12 кВт
400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
За нагрів води відповідають 3 тена з нержавіючої сталі. Триступенева регулювання потужності.
Всі характеристики
Характеристики EHB-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto EHB-12 12 кВт 400 В
Усі ціни 38 →Котел ARDESTO EHB-12 одноконтурний, 12 кВт | 5 007 грн. |
Електричний котел Ardesto EHB 12 кВт 380V EHB-12 | 5 271 грн. |
Ardesto Ardesto EHB-12 | 5 271 грн. |
ARDESTO EHB-12 | 4 514 грн. |
Котел електричний Ardesto EHB-12 одноконтурний, 12 кВт | 5 271 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto EHB-12
Ціни на Ardesto EHB-12 |
---|---|---|---|---|
Ardesto EHB-4.5 4.5 кВт 230 В | від 3 820 грн. | 25 пропозицій | ||
Ardesto EHB-6 6 кВт 230 В | від 3 953 грн. | 27 пропозицій | ||
Ardesto EHB-9 9 кВт 230 В | від 4 261 грн. | 43 пропозиції | ||
Ardesto EHB-12 12 кВт 400 В | від 4 419 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →