Електричний котел Ardesto EHB-9P 9 кВт 230 В
Фото 6 |
Ardesto EHB-9P 9 кВт
230 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:9 кВт, площа ~ 72 м²
За нагрів води відповідають 3 тена з нержавіючої сталі. Триступенева регулювання потужності.
Всі характеристики
Характеристики EHB-9P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto EHB-9P 9 кВт 230 В
Усі ціни 41 →ARDESTO EHB-9P одноконтурний, з насосом, 9 кВт | 9 060 грн. |
Електричний котел Ardesto EHB 9 кВт 380V з насосом EHB-9P | 9 537 грн. |
Ardesto Ardesto EHB-9P | 9 537 грн. |
ARDESTO EHB-9P | 8 014 грн. |
Котел електричний Ardesto EHB-9P одноконтурний, з насосом, 9 кВт | 9 537 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto EHB-9P
Ціни на Ardesto EHB-9P |
---|---|---|---|---|
Ardesto EHB-4.5P 4.5 кВт 230 В | від 7 488 грн. | 33 пропозиції | ||
Ardesto EHB-6P 6 кВт 230 В | від 7 694 грн. | 45 пропозицій | ||
Ardesto EHB-9P 9 кВт 230 В | від 7 934 грн. | 43 пропозиції | ||
Ardesto EHB-12P 12 кВт 400 В | від 8 180 грн. | 47 пропозицій | ||
Ardesto EHB-15P 15 кВт 400 В | від 8 358 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →