Літня шина Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W
Усі ціни 6 →Arivo Ultra ARZ4 (235/40R18 95W) | 2 380 грн. |
Arivo Ultra ARZ 4 235/40 R18 95W XL 125871 | 2 579 грн. |
Arivo ARZ4 Ultra (235/40R18 95W) | 2 456 грн. |
Arivo Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W XL | 2 474 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W XL | 2 474 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R18 95W XL | 2 564 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →