Відеокарта Arktek Radeon RX 550 AKR550D5S4GH1
Фото 5 |
Arktek Radeon RX 550 AKR550D5S4GH1 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arktek Radeon RX 550 AKR550D5S4GH1
Усі ціни 8 →Видеокарта Arktek Radeon Rx 550 4 Gb (AKA550D5S4GH1) | 3 873 грн. |
Видеокарта ARKTEK Radeon RX 550 (AKR550D5S4GH1) AKR550D5S4GH1 | 3 404 грн. |
ARKTEK Radeon RX 550 4 GB (AKA550D5S4GH1) AKR550D5S4GH1 | 3 499 грн. |
Відеокарта Arktek PCI-Ex Radeon RX 550 4GB GDDR5 (128bit) (1287/7000) (DVI | 3 431 грн. |
ARKTEK Radeon RX 550 (AKR550D5S4GH1) AKR550D5S4GH1 | 3 280 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →