Душова кабіна Artex HRT80-01 90x90
Artex HRT80-01 90x90 |
|
Витримує навантаження 180 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex HRT80-01 90x90
Усі ціни 11 →Душова кабіна Artex 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) HRT80-01 (90) AR | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 90х90х193 AR-HRT800190 | 12 400 грн. |
Душевая кабина Artex HRT80-01 90х90х193 HRT80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 90х90х193 HRT80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 90х90х193 HRT80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Artex HRT80-01
Ціни на Artex HRT80-01 |
---|---|---|---|---|
Artex HRT80-01 80x80 | від 9 600 грн. | 11 пропозицій | ||
Artex HRT80-01 90x90 | від 10 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Artex HRT80-01 100x100 | від 10 400 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →