Душова кабіна Artex HRT80-01 100x100
Artex HRT80-01 100x100 |
|
Витримує навантаження 180 кг. піддон посилений шаром скловолокна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex HRT80-01 100x100
Усі ціни 7 →Душова кабіна Artex 100x100 (Профіль - хром, скло - матове) HRT80-01 (100) | 12 800 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 100х100х193 AR-HRT8001100 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 100х100х193 HRT80-01-100х100х198 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Artex STANDARD HRT80-01 100х100х193 | 10 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 100х100х193 NEW 4mm AR-HRT8001100STAND | 10 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 100х100х193 NEW 4mm HRT80-01-100х100х193-EKO- | 10 400 грн. |
Душова кабіна Artex HRT80-01 100х100х193 | 12 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Artex HRT80-01
Ціни на Artex HRT80-01 |
---|---|---|---|---|
Artex HRT80-01 80x80 | від 9 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Artex HRT80-01 90x90 | від 10 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Artex HRT80-01 100x100 | від 10 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →