Душова кабіна ATLANTIS A-65D 90x90 кутова
Фото 7 |
ATLANTIS A-65D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS A-65D 90x90 кутова
Душова кабіна Atlantis 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) A 65D AT-A65 | 14 400 грн. |
ушевая кабина 90х90 A-65D + поддон Atlantis (Китай) | 12 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) A 65D без пі | 11 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) A 65D без пі | 12 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →