Душова кабіна Artex RT-81-1 120x80 ліва
Artex RT-81-12L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex RT-81-1 120x80 ліва
Душова кабіна Artex 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) RT-81-12 L низ | 12 400 грн. |
Душевая кабина ARTEX RT-81-12 120х85х203 левосторонняя с поддоном RT-81-12 | 12 400 грн. |
Душова кабіна ARTEX RT-81-12 120х85х203 лівостороння з піддоном RT-81-12L | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) RT-81-12 L низ | 12 400 грн. |
Душова кабіна ARTEX RT-81-12 120х85х203 лівостороння з піддоном RT-81-12L | 12 400 грн. |
Модификації Artex RT-81-1
Ціни на Artex RT-81-1 |
---|---|---|---|---|
Artex RT-81-1 100x80 ліва | від 12 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Artex RT-81-1 100x80 права | від 12 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Artex RT-81-1 110x80 ліва | від 12 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Artex RT-81-1 110x80 права | від 12 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Artex RT-81-1 120x80 ліва | від 12 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Artex RT-81-1 120x80 права | від 12 400 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →