Душова кабіна AquaStream Simple 100x100
AquaStream Simple 110 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Simple 100x100
Душова кабіна AquaStream Simple 110 H 100х100х200 akvas-Simp 18318 | 9 520 грн. |
Душевая кабина AquaStream Simple 110 H 100х100х200 19889-31 | 9 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream Simple 110 H 100х100х200 akvas-Simp 18318 | 9 520 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Simple 110 HW з піддоном | 9 520 грн. |
Я не знала, на що підписуюсь, коли купувала цю кабіну. Акрилове покриття це прокляття. Навіть якщо ви дбайливо митимете акриловий піддон тільки м'якою губкою і гелем - у мене погані новини. Це не допоможе. Подряпини з'являтимуться з кожним користуванням душу. А після подряпин в обов'язковому порядку з'являється рудий наліт, який м'якою губкою ти в житті не відтяти. Крім проблем з миттям акрилового піддону є ще темне матове скло. Може, звичайно, це і красиво, але рівно до першого прийняття душу. Якщо не витирати сухим рушником скло, то патьоки накопичуються і демонструють, що господиня та ще неохайна свиня. А це б'є по самолюбству. Кабіна повинна була вберегти ванну від постійного конденсату і мокрих патьоків. Цього не сталося. Як би щільно не зачиняла двері кабіни – вода просочується назовні, витяжки у цій кабіні немає. На піддоні можна сісти Акрилове покриття постійно дряпається, згодом утворюється рудий наліт, який звичайна губка не бере. На матовому темному склі видно кожен підтік, через двері просочується вода на підлогу, немає витяжки Юлия: користуюся AquaStream Simple 99 H більше року |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Simple 110 H:
- Колір профілю — сатин
Модификації AquaStream Simple
Ціни на AquaStream Simple |
---|---|---|---|---|
AquaStream Simple 80x80 | від 6 800 грн. | 8 пропозицій | ||
AquaStream Simple 90x90 | від 6 920 грн. | 10 пропозицій | ||
AquaStream Simple 100x100 | від 9 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →