Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові кабіни   /   Devit

Душова кабіна Devit Comfort FEN2323 120x80
ліва / права

Фото - Душова кабіна Devit Comfort FEN2323 120x80 ліва / права
Devit Comfort FEN2323
Тип
душова кабіна
Габарити
1200х800х1900 мм
Форма профілю
прямокутна
Встановлення
ліва / права
Спосіб відкриття
дверцята / ширина входу — 535 мм /
Стінки
двостінна
Матеріал стінок
скло / 8 мм, прозоре або темно-сіре /
Піддон
низький
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.

Купити Devit Comfort FEN2323 120x80
ліва / права

Усі ціни 8 →

Душова кабіна Devit Comfort 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN2323 FEN2323

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
24 179 грн.

Душова кабіна Devit Comfort 120х80 см (FEN2323) FEN2323

Душова кабіна Devit Comfort 120х80 см (FEN2323) рекомендуємо вам підібрати від бренду Devit у інтернет каталозі опалення Tepl... щеoradost.com.ua Наші співробітники підберуть Вам гарні товари напишіть на email або зателефонуйте за номером телефону (093) 170-25-27. Також, замовте душові кабіни від якісних брендів - тільки у нас. Якщо залишилися важливі питання за цим товаром Душова кабіна Devit Comfort 120х80 см (FEN2323) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Каталог Теплорадість реалізовує доставку покупцям у: Рівне, Рівне, Хмельницький та в інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
20 004 грн.

Devit Devit FEN2323 COMFORT Кабіна душова, прямокут., 120х80, без піддона, скло прозоре

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
25 009 грн.

Душевая кабина Devit Comfort 120x80 (Профиль - хром, стекло - серое) FEN2323G

Santehmat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
25 000 грн.

Душова кабіна DEVIT Comfort 120х80 FEN2323

Характеристики Бренд - DEVIT Країна - Італія Колекції - Comfort Колір - хром, скло прозоре Матеріал - скло, нержавіюча сталь... щеПоверхня - гладка, глянсова Стиль - мінімалізм Форма - прямокутна Розмір (ВхШхД), мм - 1900 × 800 × 1200 Категорія - Душові кабіни Інші параметри - Покриття від нальоту Установка - кутова Комплектація - без піддону, душова кабіна, без задніх стінок Профіль - хром Фурнітура (ручки, петлі) - хром За типом закривання - орні Конструкція - двері і нерухома частина Скло - прозоре Кріплення дверей - Петлі Товщина скла мм - 8 Гарантія - 5 років
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Devit Comfort FEN2323 120x80
ліва / права

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додаткові функції і можливості душової кабіни Devit Comfort FEN2323:
• Колір профілю — хром