Душова кабіна Artex ST-80-01 90x90 кутова
Фото 6 |
Artex ST-80-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex ST-80-01 90x90 кутова
Усі ціни 11 →Душова кабіна Artex 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) ST80-01 (90) AR- | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex ST80-01 90х90х203 з піддоном AR-ST800190 | 12 400 грн. |
Душевая кабина Artex ST80-01 90х90х203 с поддоном ST80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex ST80-01 90х90х203 з піддоном ST80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex ST80-01 90х90х203 з піддоном ST80-01-90х90х198 | 12 400 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Artex ST-80-01:
- Висота піддону: 130 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →