Душова кабіна Ravak Supernova 89x89
Відео 1Фото 7 |
Ravak Supernova ASRV3-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 89x89
Ravak Ravak душова кабіна ASRV 3-90 198 grape, білий - 15V701R2ZG | 14 017 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova ASRV3-90 Transparent, белый профиль 15V701R | 14 190 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova ASRV3-90 Transparent, сатин 15V70UR2Z1 | 17 458 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova ASRV3-90 Transparent, черный профиль 15V703 | 15 265 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova ASRV3-90 PEARL, сатин 15V70UR211 | 15 179 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova ASRV3-90:
- За допомогою комбінації різних розмірів виробу ASRV3 можна отримати квадратний або прямокутний варіанти
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
- Колір профілів — білий
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 74x74 | від 11 180 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Supernova 79x79 | від 13 373 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Supernova 89x89 | від 14 017 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →