Персональний комп'ютер Artline Business B19 B19v05Win
Фото 9 | від 29 377 до 30 899 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B19 12
Характеристики
Artline Business B19 B19v05Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B19 B19v05Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v05Win) B19v05Win | 29 517 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v05Win) | 29 517 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B19 Windows 11 Pro (B19v05Win | 29 654 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B19 Windows 11 Pro (B19v05Win | 29 377 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v05Win) B19v05Win | 29 517 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо