Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v44
Фото 20 | від 42 267 до 45 226 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v44
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v44 | 42 297 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) | 42 297 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) B59v44 | 42 297 грн. |
Artline ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) B59v44 | 42 297 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) | 42 297 грн. |
Artline B59v44 | 42 297 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) B59v44 | 42 267 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v44 | 42 297 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44) | 45 226 грн. |
Закрити
Рекомендуємо