Моноблок Artline Home G40 G40v18Winw
Фото 12 | від 19 506 до 19 836 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Pentium, G7400, 2.5 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 710 Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Home G40 14
Характеристики
Artline Home G40 G40v18Winw |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Home G40 G40v18Winw
Сортувати
Моноблок ARTLINE Home G40v18Winw | 19 836 грн. |
Моноблок ARTLINE Home G40 (G40v18Winw) | 19 836 грн. |
Моноблок ARTLINE Home G40 (G40v18Winw) White | 19 836 грн. |
Моноблок ARTLINE Home G40 (G40v18Winw) G40v18Winw | 19 836 грн. |
Artline ARTLINE Home G40 (G40v18Winw) G40v18Winw | 19 836 грн. |
Artline Home G40 (G40v18Winw) HomeG40(G40v18Winw) | 19 835 грн. |
Artline G40v18Winw | 19 836 грн. |
ARTLINE Home G40 White (G40v18Winw) G40v18Winw | 19 506 грн. |
Моноблок ARTLINE Home G40v18Winw | 19 835 грн. |
Закрити
Моноблок не плохой. На столе места занимает не много. Для офисной работы вполне хватает. Размеры ноубука - возможности стационарного ПК (можно разобрать почистить и даже заменить железо), IPS экран Поддержка не очень развита, при установке системы были мерцания экрана (работал ярко, потом затемнялся, потом снова ярко) - решение проблемы 3 дня установки драйвером и готово. Haznig One: користуюся Artline Home G40 кілька місяців |
Додати відгук
Рекомендуємо