Персональний комп'ютер Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv71Win
Фото 11 | від 59 048 до 59 899 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400F, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4060 Ti, 16 ГБ Накопичувач:2000 ГБ |
Модифікації Artline Gaming HGWRTS 128
Характеристики
Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv71Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv71Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTS Windows 11 Home (HGWRTSv71Win) HGWRTSv71Wi | 59 898 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTS Windows 11 Home (HGWRTSv71Win) | 59 898 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts Windows 11 Home (HGWRTSv | 59 610 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts Windows 11 Home (HGWRTSv | 59 048 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTS Windows 11 Home (HGWRTSv71Win) HGWRTSv71Wi | 59 898 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо