Персональний комп'ютер Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv49
Фото 11 | від 33 317 до 33 632 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ |
Модифікації Artline Gaming HGWRTS 128
Характеристики
Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv49
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTSv49 | 33 477 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming, AMD Ryzen 5 HGWRTSv49 | 33 477 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTS (HGWRTSv49) | 33 477 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv49) | 33 632 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv49) | 33 317 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо