Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank TANKv104Win
![]() | Порівняти ціни 20 → 2025 рікGAMING (ігрові)ігровий12 ядерDDR5дискретнаSSDзвук 7.1Wi-Fi 6EBluetoothHDMI 2 шт.USB-CWindows 11 Проц:Ryzen 9, 9900X, 4.4 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:RTX 5070 Ti, 16 ГБ Накопичувач:2 ТБ ОС:Win 11 Home |
Модифікації Artline Gaming Tank 158
Характеристики
Artline Gaming Tank TANKv104Win |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming Tank TANKv104Win
Колір:
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv104Win) TANKv104Win | 174 768 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv104Win) | 186 384 грн. |
Десктоп Artline Gaming Tank Windows 11 Home (Tankv104Win) TANKv104Win | 174 768 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv104Win) TankWhitev104Win | 186 384 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv104Win) | 174 768 грн. |
ще 15 пропозицій |
Рекомендуємо