Персональний комп'ютер Artline Business X22 X22v05
Відео 1Фото 9 | від 18 405 до 21 980 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 7, 5700G, 3.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon Vega 8 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business X22 4
Характеристики
Artline Business X22 X22v05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business X22 X22v05
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business X22v05 | 19 599 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business X22 (X22v05) | 19 599 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business X22 (X22v05) | 19 694 грн. |
Десктоп Artline Business (X22v05) | 18 405 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business X22 (X22v05) | 19 510 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо