Душова система KRONER Armada-W063 CV024315
Фото 13 |
KRONER Armada-W063 CV024315 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Armada-W063 CV024315
Усі ціни 19 →Душова система Kroner KRP Armada хром/білий CV024315 | 5 334 грн. |
Душова система KRONER Armada із верхнім душем та виливом латунна біла CV02 | 5 334 грн. |
Душова система для ванни Kroner KRP Armada-W063 білий-хром (CV024315) CV02 | 5 334 грн. |
Душевая система Kroner KRP Armada - W063 193016 | 5 334 грн. |
Kroner Kroner KRP Armada - W063 | 5 334 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →