Душова система Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-304
Фото 11 |
Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-304 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-304
Усі ціни 27 →Душова система GLOBUS LUX SICILIA PLUS-SBQ-SH-02-304 із верхнім душем та в | 5 272 грн. |
Душевая система Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-304 | 5 253 грн. |
Globus Lux Душова система Globus Lux SICILIA PLUS-SBQ-SH-02-304 | 5 002 грн. |
Душевая система Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-BB 000024952 | 5 305 грн. |
Душова система Globus Lux SICILIA PLUS-SBQ-SH-02-304 97949003041925839 | 5 272 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував практично на останні гроші, бо ремонт ванної з'їв весь бюджет. Тому, мета була купити не дорогий, якісний душ на повний зріст, з нержавіючої сталі. Зроблено відносно добротно. Але є косяки. Кріплення кволе, довелося трохи переробити внутрішній картридж, що тримає стійку. Тому що той в комплекті, з алюмінієвої болванки. Краї змішувача сточені не рівномірно, і таке почуття, що якимось напилком. Фарба легко дряпається. Загалом зроблено якісно, але зовнішній вигляд він втратить швидко. Перемикає режими добре, шланг якісний, лійка повністю металева, як верхня, так і ручна. У нас дуже тверда вода. Тому чорний колір все ж таки був помилкою. Швидко залишаються розлучення, і їх видно за кілометр. Змішувач виконаний добротно (крім візуала, який я описав вище), важкий, з цілісного шматка металу. я поставив би 3.5 бала. Навіть з огляду на невисоку ціну. Справді метал, зокрема й лійки. Хороший змішувач (добре зроблений, але не якісно відшліфований). Хороший шланг. Можна підняти верхню лійку, тому підходить для ванної. а не лише душа. Місцями незграбна обробка поверхні. Гайки що вкручуються в труби, закороткі, тому видно різьблення під ними. Фарба легко дряпається. Кріплення слабке. Антон Ч: користуюся Globus Lux Sicilia PLUS-SBQ-SH-02-304 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →