Змішувач REA Foss REA-B5317
Фото 13 |
REA Foss REA-B5317 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Foss REA-B5317
Усі ціни 6 →Змішувач для умивальника одноважільний REA Foss чорний латунь REA-B5317 | 2 077 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA Foss чорний латунь REA-B5317 | 2 077 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA Foss сатин латунь REA-B5315 | 1 796 грн. |
Змішувач для Умивальника Rea Foss Никель Мат Низький REA-B5315 | 2 244 грн. |
Змішувач для Умивальника Rea Foss Чорний Низький REA-B5317 | 2 596 грн. |
Змішувач для Умивальник Rea Foss Золото Низький REA-B5316 | 2 860 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →