Материнська плата ASRock B550M-HVS SE
Фото 6 |
Компактна та доступна за ціною материнська плата ASRock з процесорним роз'ємом AMD AM4 та чіпсетом B550. Призначена для складання універсальних побутових та офісних систем, початкового рівня робочих станцій та ігрових ПК для Full HD-геймінгу на середніх налаштуваннях. Сумісна з широким спектром процесорів Ryzen, випущених з 2017 по 2022 рік, включаючи сімейства Pinnacle Ridge, Summit Ridge, Raven Ridge, Matisse, Picasso, Vermeer, Cezanne та Renoir.
Її компактні розміри спрощують монтаж у малогабаритних корпусах, а добре збалансована апаратна конфігурація включає все необхідне створення сучасних багатоцільових систем для домашнього чи офісного використання. Також вона цілком підійде для ігрових ПК орієнтованих на ігри у роздільній здатності Full HD. Дискова підсистема ASRock B550M-HVS SE налічує один роз'єм M.2, необхідний для підключення високошвидкісних M.2 SSD накопичувачів (шина PCI-E 3.0) та чотири класичні порти SATA3, призначені для традиційних 2.5 або 3.5-дюймових накопичувачів. Також на платі передбачено 2 слоти DIMM для оперативної пам'яті DDR4, що підтримують двоканальний режим та технологію XMP, з максимальною частотою до 4733 МГц, порівнянною зі швидкісними характеристиками планок DDR5 початкового рівня. Для обробки мережевого трафіку встановлено контролер Realtek RTL8111H із пропускною здатністю 1 Гбіт/с.
Купити ASRock B550M-HVS SE
Усі ціни 25 →Материнська плата ASRock B550M-HVS SE | 2 829 грн. |
Материнская плата ASRock b550m-hvs se Socket am4 | 3 248 грн. |
Материнская плата ASRock B550M-HVS SE sAM4 B550 2xDDR4 M.2 HDMI mATX B550M | 2 819 грн. |
ASRock B550M-HVS SE | 2 999 грн. |
ASRock B550M-HVS SE | 2 990 грн. |
Не має жодних недоліків цієї матері для мене, тому все просто чудово. Все працює, жодних пошкоджень чи недоліків не помітив. Довелося зачекати кілька днів, поки привезуть на складі, але воно того варте. Eww: користуюся ASRock B550M-HVS SE менше місяця |