Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BBK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32
Усі ціни 31 →Пам'ять для ПК Kingston DDR5 4800 32GB KIT (16GBx2) FURY Beast Black | 5 272 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16 GB) DDR5 4800 MHz Beast Black (KF548C38BBK2-32) | 4 788 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR5 4800 MHz Beast Black (KF548C38BBK2-32) | 4 742 грн. |
KINGSTON DDR5-4800 32GB KIT (16GBx2) FURY Beast Black (KF548C38BBK2-32) | 5 272 грн. |
KINGSTON DDR5-4800 32GB KIT (16GBx2) FURY Beast Black (KF548C38BBK2-32) | 5 272 грн. |
ще 20 пропозицій
Завелася на АМ5 із ЄХРО на 6000 МГц без проблем. Температура 30+ - градусів. Помірна ціна, низький профіль. На даний момент не виявив |
Цей сет не працює на повні 6000 у Asus TUF GAMING X670E-PLUS WIFI та AMD Ryzen 7 7700x. Працює тільки на стоку 4800. Коди вибираєш EXPO налаштування розгону біос не запускається. На мат платі цій проходив тести із заяви виробника. Насправді не працює. Працює як сет за 3500 грн хоча коштує майже вдвічі більше Не працює під час встановлення розгону EXPO. Хоча повинен працювати. Це не шлюб так як замінивши на сет теж кінгстон KF560C36BBEAK2-32 і він так само не працював. Serj: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
6000 з коробки - це круто!
Завелася на Z690 prime після оновлення біосу. Доречі, гріється при нормальній роботі до 44 градусів. 6000 МГц Німа Sanger: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
Додати відгук
Анатолий
2 лютого 2022, 08:55
Эта память подходит для мат.пл. Gigabyte Z690 AORUS ELITE AX #
Есть ли возможность использовать одну планку на 16 гб
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 4 631 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 4 594 грн. | 58 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 4 446 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 4 749 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 4 761 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 5 255 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 4 949 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →