Відеокарта ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB (RX6600 CLD 8G)
Відео 3Фото 5 |
ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB |
|
Відносно недорога ігрова відеокарта зразка 2021 року, створена для комфортного геймінгу у FullHD-дозвіл. Позиціонується як продукт доступної цінової категорії, орієнтований на широке коло любителів ПК-геймінгу та кіберспортсменів-початківців. Може бути хорошим вибором і для оснащення просунутого мультимедійного комп'ютера. Перш за все звернемо увагу на те, що відеокарта ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB створена на основі прогресивної мікроархітектури RDNA 2, що стала першою геймерською архітектурою в асортименті AMD.
Модель оснащена графічним процесором Navi 23, сконструйованим по 7-нм техпроцесу і 1792 потоковими процесорами. На підтримку виділено 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 (шина 128 біт). Загалом подібної апаратної начинки цілком достатньо для того, щоб забезпечувати комфортний фреймрейт у всіх популярних іграх до 2021 року випуску при роздільній здатності 1080р і високих налаштуваннях якості графіки. Система охолодження товщиною два слоти має в своєму розпорядженні масивний радіатор, з'єднані між собою тепловими трубками, а також двома осьовими вентиляторами. Передбачено підтримку технології AMD FidelityFX Super Resolution 2, яка дозволяє підвищити дозвіл без падіння частоти кадрів в іграх, які підтримують цю технологію (аналого Nvidia DLSS).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.
Купити ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB
Усі ціни 19 →ASRock Radeon RX 6600 8Gb Challenger D OC RX6600 CLD 8G OC | 9 819 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon Rx 6600 Challenger D 8GB (RX6600 Cld 8G) | 9 375 грн. |
Видеокарта ASRock Radeon Rx 6600 Challenger D 8GB (RX6600 Cld 8G) | 9 287 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB (RX6600 CLD 8G) Radeon R | 9 724 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 6600 8Gb Challenger D OC (RX6600 CLD 8G OC) | 10 199 грн. |
Відмінна відеокарта, якраз зараз ціни в Україні наблизилися до рекомендованих, час брати! Вистачає для всіх ігор на ультра в 1080, можна і в 2к пограти, але картка не для променів, якщо треба, потрібно дивитися щось потужніше, вважаю якщо є вибір 3050 або 6600, потрібно брати 6600, сам чип набагато сильніше, єдине, що длсс є у 3050, але це вже кожному своє. У самої пікової навантаження вище 65 градусів не піднімається, споживання всього 100 ват, без навантаження (робочий стіл, серфінг браузера) кулери на 0 оборотів, дуже тиха, я вважаю відмінний вендер asrock, їй 100 ватної та одного кулера вистачило б) Продуктивність
Тиха Низьке споживання Ціна Blazesec: користуюся ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB менше місяця |