Asus Cerberus iCafe (90YH0061-B1UC00)
Фото 9 |
Asus Cerberus iCafe 2022 рік |
|
Порівняно доступні брендові геймерські накладні навушники закритого типу з дротовим підключенням, одностороннім підведенням кабелю та знімним мікрофоном на дужці. Позиціонуються як недорога ігрова гарнітура середньої цінової категорії, орієнтована на широке коло любителів ігор на всіх популярних платформах, включаючи ПК, ноутбуки, смартфони, планшети, ігрові консолі. Підключаються за допомогою круглого кабелю довжиною 1,2 м із прямим штекером 4-pin mini-Jack 3.5mm, який за потреби можна доповнити 1,3-метровим подовжувачем-перехідником з двома роз'ємами 3-pin mini-Jack.
Блок керування на основному кабелі дозволяє регулювати рівень гучності навушників та вимикати мікрофон. Загальна довжина підключення досягає 2,5 м і цього достатньо для переважної більшості ситуацій. Навушники Asus Cerberus iCafe оснащені потужними 60 мм динамічними драйверами з неодимовими магнітами та композитною мембраною. Забезпечують якісне акустичне оформлення будь-яких ігрових проєктів, легко справляються із відтворенням звуків пострілів, вибухів та інших спеціальних ефектів. Міцна та ергономічна конструкція, включає пружне оголов'я з авторегулюванням і великі пластикові чаші з великими еластичними амбушюрами. Ця модель забезпечують непогану пасивну шумоізоляцію, комфортна при багатогодинних ігрових сесіях і може стати гарним подарунком для підлітка або молодої людини, захопленої іграми.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus Cerberus iCafe
Гарнітура ASUS Cerberus iCafe 90YH0061-B1UC00 | 1 749 грн. |
Комп'ютерна гарнітура ASUS Cerberus iCafe (90YH0061-B1UC00) | 1 299 грн. |
Asus Cerberus iCafe (90YH0061-B1UC00) + підставка ASUS ROG METAL STAND BLA | 1 799 грн. |
Ігрова гарнітура ASUS Cerberus iCafe (90YH0061-B1UC00) [73837] | 2 158 грн. |
Гарнітура ASUS Cerberus iCafe | 2 116 грн. |