Asus ROG Cetra True Wireless
Відео 40Фото 23 |
Asus ROG Cetra True Wireless |
|
Спеціалізовані ігрові навушники внутрішньоканального типу з просунутою системою шумоподавлення, підтримкою ігрового режиму зі зниженим часом затримки, захистом від вологи (IPX4), тривалим часом автономної роботи та стильною зовнішністю. Модель входить в ігрову лінійку Asus ROG 2022 випуску, відноситься до верхньої частини середньої цінової категорії і розрахована на геймерів, які шукають багатофункціональні TWS-навушники з просунутими ігровими можливостями.
Asus ROG Cetra True Wireless оснащені оптимізованими для ігор 10-мм драйверами ASUS Essence, які в поєднанні з акустичними герметичними камерами забезпечують яскраве і насичене і звучання в приватному діапазоні від 20 Гц до 20 кГц. Спеціальний ігровий режим із низькою затримкою забезпечує покращену синхронізацію між звуком та відеорядом. Для спілкування в голосовому чаті передбачено кілька вбудованих мікрофонів із підтримкою алгоритмічного шумоподавлення.
У програмі Armoury Crate можна активувати підтримку віртуального 7.1 звуку, змінити звучання за допомогою еквалайзера та налаштувати підсвічування навушників. Система активного шумоподавлення підтримує 3 режими роботи: посилений, збалансований та режим прозорості. Перший повністю відсікає зовнішні шуми і підійде для тих ситуацій, коли потрібно повністю відключитися від того, що відбувається.
Збалансований режим оптимізовано на придушення фонових шумів на зразок шуму системи охолодження в ПК. Прозорий режим навпаки наголошує на тому, що відбувається навколо. Без ANC повністю заряджені навушники працюватимуть автономно протягом 6 годин, з шумодавом цей час знижується до 4.8 годин. Футляр, що додається до навушників, оснащений вбудованим акумулятором, який допомагає продовжити загальний час до 27 годин. Швидкої зарядки протягом 10 хвилин вистачить ще на півтори години роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Cetra True Wireless
Усі ціни 30 →Наушники Asus Rog Cetra Tws White (90YH03X1-B5UA00) | 3 883 грн. |
Ігрова гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless 7.1 White (90YH03X1-B5UA00) | 3 499 грн. |
Ігрова гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless 7.1 Black (90YH03G1-B5UA00) | 2 999 грн. |
Наушники asus rog Cetra tws White | 4 043 грн. |
Непогані навушники, але як на мене задорогі. З приставок підтримується тілки Nintendo Switch, PS4/PS5 не підтримуються. Я саме їх купував з прицілом на PS4/PS5. Чи не вийшло. Використовую на ПК. Непоганий звук, непогано виглядають. Просто і надійно підключаються як з ПК так і до будь-якого смартфона. Задорогі, як на мене.PS4/PS5 - не підтримують! З приставок підтримується лише Nintendo Switch. |
Якщо використовувати їх з комп'ютером, то все чудово, гарно сидіти у вухах, дійсно гарний звук.
Але коли починаєш їх використовувати з телефоном. Найстрашніше - це додаток, через нього не можна налаштувати жести та режим шумопоглинання. Гарний звук, гарно сидіти у вухах, мала затримка при грі. Велика ціна, чудовий мобільний додаток, неможливість тонких налаштувань Oleksii Tsymbal: користуюся Asus ROG Cetra True Wireless менше місяця |