Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)
Відео 19Фото 22 |
Asus ROG Theta 7.1 |
|
Високоякісна накладна повнорозмірна ігрова гарнітура закритого типу зі знаменитої геймерської серії Asus ROG — Republic of Gamers. Належить до продуктів 2020 року, є однією з небагатьох гарнітур дійсно забезпечують повноцінний багатоканальний звук, що формується складною системою реальних динамічних драйверів. Підключається до роз'єму USB-C (перехідник USB-А в комплекті). В кожній чаші цієї моделі встановлено чотири незалежних динамічних випромінювачів з неодимовими магнітами.
Вони виконують роль фронтальних, центральних, бічних і тилових джерел звуку, а так само віртуалізують звучання сабвуфера. Така компоновка і грамотно налаштований баланс дає можливість отримати реальне просторове позиціонування джерел звуку в динамічно мінливій ігровій обстановці. У порівнянні з недорогими гарнітурами, що використовують технологію віртуалізації, навушники Asus ROG Theta 7.1 можуть забезпечити справжню ігрову перевагу.
Обладнані аудіокодеком SupremeFX S1220A з вбудованим цифровим аналоговим перетворювачем і чотирма високоякісними багатоканальними підсилювачами ESS 9601. Комплектуються знімним мікрофоном на гнучкій ніжці з інтелектуальною системою шумозаглушення. Незважаючи на вражаючий вага (650 г) гарнітура комфортно сідає на голову будь-якого розміру. Обладнана LED-підсвічуванням чаш. Сертифікована для роботи з додатками Discord і TeamSpeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Theta 7.1
Усі ціни 40 →Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00) Black 90YH01W7-B2UA00 | 14 299 грн. |
Ігрові навушники Asus ROG Theta 7.1 Black (90YH01W7-B2UA00) | 9 599 грн. |
Навушники ASUS ROG Theta 7.1 USB Black | 14 299 грн. |
Ігрові навушники Asus Rog Theta 7.1 Black 90YH01W7-B2UA00 | 14 299 грн. |
Гарнітура Asus ROG Theta 7.1 Black (90YH01W7-B2UA00) 90YH01W7-B2UA00 | 14 299 грн. |
Софт. Якість звуку, мікрофон, розмір, вага, шумоізоляція, софт. Respect Me: користуюся Asus ROG Theta 7.1 менше місяця
Если так разбираешься в звуке, мог не опираться на "честное" мнение
"Эксперт", ник поменяй и не смеши людей)) Раз Рейзер лучше, надо было вернуть эти и купить зелененькие )) Ох уж эти мамкины эксперты со своими анализами )) |
Навушники повертати не планую, можливо, в майбутньому, думка зміниться поки що так.
p.s. Зовнішня звукова карта, можливо, змінила б ситуацію на краще, але це не точно.