Відеокарта Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC
Фото 13 |
Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC
Усі ціни 50 →Відеокарта ASUS Dual Radeon RX 7800 XT OC Edition 16GB GDDR6 (DUAL-RX7800X | 24 399 грн. |
Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC 16384MB (DUAL-RX7800XT-O16G) DUAL-RX7800XT- | 23 799 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RX7800XT-O1 | 23 215 грн. |
Відеокарта ASUS Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 DUAL OC DUAL 90YV0JJ1-M0NA00 | 24 207 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RX7800XT-O16G (90YV0JJ1-M0NA00) | 22 793 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →