Відеокарта Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB |
|
6-pin засновані на чіпах GA107 (замість GA106 на 8-pin).
За основними специфікаціями, такими як кількість CUDA-ядер, ширина шини або об'єм відеопам'яті, вони не відрізняються від (оригінальних), але заміна чипа та деякі додаткові оптимізації дозволили знизити енергоспоживання зі 130 Вт до 115 Вт.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB
Усі ціни 61 →Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 3050 V2 OC Edition DUAL-RTX3050-O8G-V2 | 11 059 грн. |
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC V2 8192MB (DUAL-RTX3050-O8G-V2) DUAL-RTX3050 | 11 059 грн. |
Відеокарта GF RTX 3050 8GB GDDR6 Dual OC V2 Asus (DUAL-RTX3050-O8G-V2) DUA | 11 259 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 DUAL OC V2 DUAL-RTX3050-O8G-V2 | 11 059 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RTX3050-O8G-V2 (90YV0GH6-M0NA00) | 9 764 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →