Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Asus
Навушники

Asus ROG Cetra True Wireless

Фото - Навушники Asus ROG Cetra True Wireless
Відео 47Фото 22
Asus ROG Cetra True Wireless
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиNintendo Switch
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний)
Ігровий режим (низький input lag)
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)4.8 год
Час роботи (без шумозниження)6 год
Час роботи (з кейсом)21.8 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)27 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 1.5 години роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Підсвічування
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2022
Маркування виробника
90YH03G1-B5UA00

90YH03X1-B5UA00

Підсвічування навушників та кейсу, активне шумозаглушення, ігровий режим, налаштування та керування за допомогою фірмової програми для смартфона. Підтримка віртуального об'ємного звуку формату 7.1.

Спеціалізовані ігрові навушники внутрішньоканального типу з просунутою системою шумозаглушення, підтримкою ігрового режиму зі зниженим часом затримки, захистом від вологи (IPX4), тривалим часом автономної роботи та стильною зовнішністю. Модель входить в ігрову лінійку Asus ROG 2022 випуску, відноситься до верхньої частини середньої цінової категорії і розрахована на геймерів, які шукають багатофункціональні TWS-навушники з просунутими ігровими можливостями.

Asus ROG Cetra True Wireless оснащені оптимізованими для ігор 10-мм драйверами ASUS Essence, які в поєднанні з акустичними герметичними камерами забезпечують яскраве і насичене звучання в приватному діапазоні від 20 Гц до 20 кГц. Спеціальний ігровий режим із низькою затримкою забезпечує покращену синхронізацію між звуком та відеорядом. Для спілкування в голосовому чаті передбачено кілька вбудованих мікрофонів із підтримкою алгоритмічного шумозаглушення.

У програмі Armoury Crate можна активувати підтримку віртуального 7.1 звуку, змінити звучання за допомогою еквалайзера та налаштувати підсвічування навушників. Система активного шумозаглушення підтримує 3 режими роботи: посилений, збалансований та режим прозорості. Перший повністю відсікає зовнішні шуми і підійде для тих ситуацій, коли потрібно повністю відключитися від того, що відбувається.

Збалансований режим оптимізовано на придушення фонових шумів на зразок шуму системи охолодження в ПК. Прозорий режим навпаки наголошує на тому, що відбувається навколо. Без ANC повністю заряджені навушники працюватимуть автономно протягом 6 годин, з шумодавом цей час знижується до 4.8 годин. Футляр, що додається до навушників, оснащений вбудованим акумулятором, який допомагає продовжити загальний час до 27 годин. Швидкої зарядки протягом 10 хвилин вистачить ще на півтори години роботи.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Asus ROG Cetra True Wireless

Усі ціни 17 →

Навушники Asus ROG Cetra True Wireless Black (90YH03G1-B5UA00)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
4 599 грн.

Навушники TWS ASUS ROG Cetra True Wireless 7.1 White (90YH03X1-B5UA00) 90YH03X1-B5UA00

ROG Cetra True Wireless Ігрові навушники ROG Cetra True Wireless: бездротове підключення з низькою латентністю, активне шумоп... щеоглинання, до 27 годин автономної роботи (з використанням зарядного) футляра, що підтримує бездротову підзарядку), водостійкість IPX4, підтримка еквалайзера та віртуального звуку 7. 1 (через додаток Armoury Crate) Бездротове з'єднання з низькою латентністю та геймерський режим з
Pulsetech.com.uaЗ нами 2 роки
(Чернігів)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
4 499 грн.

Гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless

Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 499 грн.

Навушники TWS Asus Rog Cetra True Wireless (90YH03X1-B5UA00)

Бездротові навушники ASUS ROG Cetra True Wireless забезпечують високоякісний звук та зручність у використанні. Оснащені техно... щелогією Bluetooth 5.0 для стабільного з'єднання та внутрішньоканальною конструкцією, вони підтримують стерео 2.0 та віртуальний 7.1 для насиченого аудіо. Гібридна активна система шумозаглушення ANC ефективно фільтрує зовнішні шуми, що дозволяє насолоджуватися музикою або
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 121 грн.

Бездротова та навушники Asus Rog Cetra True Wireless

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
11 917 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Cetra True Wireless

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Навушники Asus ROG Cetra True Wireless отримали змішані відгуки від користувачів. Вони відзначають гарний звук та зручність у використанні, особливо при підключенні до ПК. Однак, висока ціна викликає певні сумніви щодо їхньої вартості. Хоча навушники підтримують Nintendo Switch, вони не сумісні з PS4/PS5, що може бути розчаруванням для деяких геймерів. Крім того, мобільний додаток не дозволяє робити тонкі налаштування, що обмежує можливості користувачів у налаштуванні жестів та режиму шумопоглинання. Загалом, це якісні навушники для використання з ПК, але їхні можливості з мобільними пристроями залишають бажати кращого.
Переваги

Мінуси

PS4/PS5 – не підтримуються! Поправте опис, не вводьте людей в обман.
26 січня 2024
Непогані навушники, але як на мене задорогі. З приставок підтримується тілки Nintendo Switch, PS4/PS5 не підтримуються. Я саме їх купував з прицілом на PS4/PS5. Чи не вийшло. Використовую на ПК.
Непоганий звук, непогано виглядають. Просто і надійно підключаються як з ПК так і до будь-якого смартфона.
Задорогі, як на мене.PS4/PS5 - не підтримують! З приставок підтримується лише Nintendo Switch.
звичайна модель, нічого особливого
29 травня 2023
Якщо використовувати їх з комп'ютером, то все чудово, гарно сидіти у вухах, дійсно гарний звук.
Але коли починаєш їх використовувати з телефоном.
Найстрашніше - це додаток, через нього не можна налаштувати жести та режим шумопоглинання.
Гарний звук, гарно сидіти у вухах, мала затримка при грі.
Велика ціна, чудовий мобільний додаток, неможливість тонких налаштувань
Oleksii Tsymbalкористуюся Asus ROG Cetra True Wireless менше місяця
Додати відгук
Відеоогляди