Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PZV [G733PZV-LL098X] (90NR0DC4-M007S0)
Фото 19 | від 131 499 до 158 158 грн. Порівняти ціни 41 →НовинкаROG Strixігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 9, 7945HX3D, 2.3 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PZV 1
Характеристики
Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PZV [G733PZV-LL098X] |
|
Перед покупкою уточнюйте наявність додаткових аксесуарів.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PZV [G733PZV-LL098X]
Сортувати
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) G733PZV-LL098X (Ryzen 9 / 32GB R | 143 999 грн. |
Asus ROG Strix SCAR 17 X3D G733PZV-LL098X (90NR0DC4-M007S0) Off Black 90NR | 139 999 грн. |
Ноутбук Asus ROG Strix Scar 17 X3D G733PZV-LL098X (90NR0DC4-M007S0) Off Bl | 143 999 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 17 X3D G733PZV Off Black (G733PZV-LL098X, 90NR0DC4-M00 | 131 499 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 17 X3D 90NR0DC4-M007S0 | 137 399 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо