Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight Red Switch
Відео 6Фото 5 |
Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight Red Switch |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight Red Switch
Усі ціни 16 →Asus ROG Strix Scope TKL NX Red (90MP02B6-BKUA00) Moonlight White 90MP02B6 | 6 499 грн. |
Клавiатура Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White RD LED 84key EN Whi | 6 499 грн. |
ASUS ROG Strix Scope NX TKL Moonlight USB EN White (90MP02B6-BKUA00) | 5 499 грн. |
Ігрова клавіатура ASUS ROG Strix Scope NX TKL Moonlight USB EN White (90MP | 5 499 грн. |
ASUS ROG Strix Scope NX TKL Moonlight USB EN White (90MP02B6-BKUA00) | 5 499 грн. |
Нічого зайвого
Механічна клавіатура з класичним дротовим з'єднанням в компактному корпусі без блоку Num може стати відмінним доповненням до ПК і ноутбука. Кабель знімний, що покращує мобільність пристрою та дозволяє виключити потертості та перегини. Короткий зовнішній вигляд у стилі Moonlight з підсвічуванням Aura Sync. Широка клавіша Ctrl зводить до мінімуму вильоти через натискання сусідньої Win у шутерах. Повністю вимкнути функціонал Windows можна за допомогою ігрового режиму. Лінійні перемикачі ROG NX Red заточені на швидке реагування в шутерах, RPG та подібних іграх, де потрібна хороша реакція та швидкість. Користувачеві потрібно докласти мінімальне зусилля для спрацьовування, незважаючи на властивий для механічних клавіатур високий хід. Маніпулятор допомагає зосередитися на геймінгу та значно підвищити його ефективність.
Надійність та функціональність
Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight має металевий корпус, який витримує навантаження на вигин, наприклад, при розміщенні на колінах. Конструкція без замків Skeleton забезпечує швидку заміну кейкапів та простоту очищення від пилу. Мультимедійні можливості реалізовані за допомогою кнопки Fn та функціонального блоку F. Тут же можна активувати створення та запис макросів у внутрішню пам'ять. Asus ROG Strix Scope можна взяти із собою та використовувати готові шаблони на будь-якому ПК.
Ефективність набору тексту та геймінгу підвищується з технологією запобігання випадковим спрацьовуванням Anti-Ghosting. Експлуатація в нічний час без зовнішнього освітлення можлива з настроюваним RGB-підсвічуванням. Комбінація Fn+Ins дозволяє швидко змінювати функціональність клавіш F для роботи, ігор або мультимедіа. За допомогою F12 можна згорнути всі вікна, заблокувати камеру та мікрофон, забезпечивши повну конфіденційність, наприклад, під час термінової розмови телефоном. Виробник передбачив усі моменти, які можуть відбуватися в житті геймера та рядового користувача, створивши справді універсальний продукт.