Материнська плата Asus ROG STRIX X299-E GAMING
Відео 2Фото 6 | 20 768 грн. Купити! Материнська плата Asus Strix X299-E GamingDenika.uaЗ нами 9 років (Харків) Гарантія: 6 міс. Поскаржитись в списокмої списки |
Asus ROG STRIX X299-E GAMING
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 2066
Чипсет:Intel X299
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 8 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Кнопка оновлення BIOS на задній панелі.
Всі характеристики
Серія Asus ROG Strix (ТОП)
від 35 675 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 13 642 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 14 494 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 41 775 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 11 866 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 360 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 750 грн.
пам'ять GDDR5, 6 ГБ, 8208 МГц, NVIDIA GeForce GTX 1060, 1873 МГц, для майнінгу, DVI-D, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin, 120 Вт
від 5 999 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 4 499 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 54 750 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 23000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4080, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 5 899 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 8 999 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 31 616 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 220 Вт
від 6 656 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 17 080 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 41 763 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 12 699 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 11 108 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 92 994 грн.
пам'ять GDDR6X, 24 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 8 740 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel B560, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
Відеоогляди
ROG Strix X299-E Gaming Motherboard
30 травня 201743 778 переглядів
1 ПРИЧИНА КУПИТЬ X299 ➔ Обзор чипcета Intel X299 и ASUS ROG X299-E Strix Gaming
12 серпня 201779 550 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 389 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки