Корпус Cougar MX600 RGB чорний
Відео 8Фото 17 |
Cougar MX600 RGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar MX600 RGB чорний
Усі ціни 23 →Cougar MX600 RGB Tempered Glass без БЖ Black | 4 799 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB Black (3857C90.0001) | 4 789 грн. |
Ігровий корпус, 3.5"+4*2.5", 3*120 mm, 1*140 mm argb Fan Pre-installed, Ty | 4 455 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB черный | 4 799 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB | 4 871 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar MX600 RGB
Ціни на Cougar MX600 RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar MX600 RGB білий | від 4 381 грн. | 23 пропозиції | ||
Cougar MX600 RGB чорний | від 4 215 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →