SSD Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Patriot Memory P400LP500GM28H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ
Усі ціни 47 →Patriot P400 Lite 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P400LP500GM28H) P400LP50 | 1 805 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 500GB Patriot (P400LP500GM28H) | 2 067 грн. |
Patriot P400 Lite 500 Gb (P400LP500GM28H) | 1 841 грн. |
Patriot P400 Lite 500 Gb (P400LP500GM28H) | 1 807 грн. |
SSD-накопичувач Patriot P400 Lite 500GB M.2 PCIe NVMe 4.0 (P400LP500GM28H) | 1 919 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H
Ціни на Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P400 Lite P400LP250GM28H 250 ГБ | від 1 128 грн. | 52 пропозиції | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ | від 1 599 грн. | 48 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 ТБ | від 2 609 грн. | 66 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP2KGM28H 2 ТБ | від 4 793 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →