Материнська плата Asus PRIME B760M-A WIFI (90MB1EL0-M0EAY0)
Відео 1Фото 7 |
Компактна материнська плата із серії Asus Prime 2023 року, продукція якої більшою мірою розрахована на офісні зборки, мультимедійні системи та робочі станції початкового рівня. Однак за рахунок використання процесорів Intel наступного покоління, пам'яті DDR5 та продуктивного конвертера живлення, дана плата може зіграти роль основи в ігровому ПК середнього класу з процесором рівня Core i5, великим запасом розігнаної оперативної пам'яті та відеокартою рівня Nvidia RTX 4060.
Asus PRIME B76 A WIFI оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, за її роботу відповідає системна логіка середнього класу Intel B760. Використання системної шини PCI-E четвертого покоління розв'язує руки під час проєктування дискової підсистеми, дозволяючи встановити у систему реактивний SSD-накопичувач, що оперує на швидкостях 5000-6000 МБ/c. Компонування слотів дає можливість встановити в систему пару M.2 SSD і чотири стандартні накопичувачі з олдскульним SATA3 конектором.
За допомогою інтегрованого RAID-контролера користувач може штучно поєднати всі накопичувачі в єдиний дисковий масив. У чотири наявні слоти DIMM DDR5 можна встановити до 128 ГБ ОЗП з максимальною частотою 7200 МГц та підтримкою технології XMP 3.0. Додаткові козирі в руках плати - підтримка інтерфейсу USB-C 3.2 gen2, мережевий контролер з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с, TPM-конектор, розширення для встановлення LED-стрічок, а також армовані слоти для відеокарти та додаткове охолодження зони M.2.
Купити Asus PRIME B760M-A WIFI
Усі ціни 43 →Asus PRIME B760M-A WIFI (s1700, Intel B760) | 6 429 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME B760M-A WIFI | 6 499 грн. |
Материнська плата Asus Prime B760M-A Wifi | 6 688 грн. |
Asus Prime B760M-A Wifi | 6 662 грн. |
Asus Prime B760M-A Wifi | 6 598 грн. |
Модификації Asus PRIME B760M-A WIFI
Ціни на Asus PRIME B760M-A WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760M-A D4 | від 6 188 грн. | 4 пропозиції | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI D4 | від 5 399 грн. | 61 пропозиція | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI | від 6 314 грн. | 43 пропозиції |