Материнська плата Asus PRIME B550M-A/CSM (90MB14I0-M0EAYC)
Відео 15Фото 8 |
Asus PRIME B550M-A/CSM - це компактна материнська плата від Asus з чіпсетом Intel B760, посиленим роз'ємом для відеокарти, підтримкою шини PCI-E 4.0 для встановлення M.2 SSD накопичувачів. входить до лінійки Prime, яка акцентує увагу на надійності підсистеми живлення, ефективності охолодження та розширених можливостях управління та моніторингу. Ця модель є корпоративною версією з 36-місячним періодом підтримки, надає повідомлення про завершення терміну служби та включає програмне забезпечення ASUS Control Center Express для управління ІТ-інфраструктурою.
Вона підтримує більшість процесорів AMD, випущених з 2017 по 2022 рік, з використанням популярного сокету AM4, виняток становлять лише новітні чипи Ryzen 7000 і 8000 серії, що вимагають сокет AM5. За живлення системи відповідає гібридна підсистема з 8 фазами живлення, але без звичного охолодження VRM. Компонування плати включає 4 слоти для оперативної пам'яті DDR4 4866 МГц із підтримкою XMP-профілів (максимальний об'єм 128 ГБ).
За обробку мережного трафіку відповідає гігабітний LAN-контролер Realtek. Для встановлення накопичувачів передбачено чотири класичні роз'єми SATA3 і один роз'єм M.2 для компактних SSD-дисків. Слот для відеокарти один. На задню панель виведений порт HDMI 2.1 для підключення монітора безпосередньо до вбудованої в процесор відеокарти (якщо є). Виробник зазначає, що при створенні плати було приділено особливу увагу довговічності та якості компонентів підсистеми живлення, що забезпечує високу надійність і мінімізацію можливих проблем для користувача протягом усього часу експлуатації. В цілому плата являє собою відмінний вибір як доступне рішення для домашнього або офісного комп'ютера початкового рівня без окремої відеокарти. вбудованою в процесор відеокарти. Крім всього сказаного виробник акцентує увагу на довговічності пристрою та високій якості компонентів, які знижують ймовірність виникнення проблем протягом усього терміну експлуатації плати.
Купити Asus PRIME B550M-A/CSM
Усі ціни 49 →Asus PRIME B550M-A/CSM (sAM4, AMD B550) | 4 149 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME B550M-A/CSM | 4 149 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME B550M-A/CSM sAM4 (90MB14I0-M0EAYC) | 4 149 грн. |
Материнська плата Asus Prime B550M-A/CSM | 4 141 грн. |
Asus Prime B550M-A / Csm | 4 236 грн. |
Модификації Asus PRIME B550M-A/CSM
Ціни на Asus PRIME B550M-A/CSM |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B550M-A | від 3 824 грн. | 60 пропозицій | ||
Asus PRIME B550M-A/CSM | від 3 615 грн. | 49 пропозицій | ||
Asus PRIME B550M-A (WI-FI) | від 6 949 грн. | 4 пропозиції |