Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller (90DA0030-B09030)
Відео 3Фото 16 |
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:товщина 25 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
Вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan - Triple Fan Kit with ARGB Contr | 2 903 грн. |
Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan - Triple Fan Kit with ARGB Contr | 2 900 грн. |
Вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan - Triple Fan Kit with ARGB Contr | 2 897 грн. |
Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan - Triple Fan Kit with ARGB Contr | 2 897 грн. |
Відеоогляди
Модификації Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
Ціни на Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming TF120 ARGB White - Triple Fan Kit with ARGB Controller | від 2 498 грн. | 2 пропозиції | ||
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller | від 2 897 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →